Otvárame brány materskej školy

29.08.2018 12:43

V pondelok 3. Septembra 2018 sa otvorí brána materskej školy pre všetkých škôlkarikov. Krásne slnečné leto máme pomaly na konci a tak sa môžeme tešiť na nový školský rok, ktorý nám opäť ponúkne plno nových zážitkov. Materská škola opäť "ožije". Po prázdninovom režime sa obe triedy naplnia krásnym detským smiechom. Privítame nové deti, hlavne v triede Lienok. Na nových kamarátov sa už veľmi tešíme.

Zopár základných informácií pre rodičov (hlavne pre nových škôlkarikov):

- Materská škola je dvojtriedna. V prízemí nájdete triedu Lienok (ktorú navštevujú mladšie deti) a na poschodí je trieda Sovičiek (staršie deti). Do ktorej triedy je zaradené Vaše dieťa sa dozviete aj tu na našej web stránke (menu/ materská škola/ triedy), alebo v materskej škole na dverách tried.

- Prosíme aby ste deťom pripravili do skrinky náhradné oblečenie, keby sme sa náhodou obliali (spodné prádlo, tepláky, kraťasy, tričko s dlhým rukávom, tričko s krátkym rukávom), pyžamko a papučky (PROSÍME VŠETKY VECI PODPÍSAŤ)

 

- Škôlkari, ktorí budú navštevovať triedu Lienok si prinesú jeden balík vreckoviek na pol roka. Škôlkar v triede Sovičiek si prinesie jeden balík vreckoviek na pol roka, zubnú kefku, zubnú pastu a pohárik(Poprosíme podpísať).

Ostatné dôležité informácie Vám poskytnú triedne učiteľky. V stredu 12.9.2018 o 16:00 sa uskutoční rodičovské združenie. Rodičia budú oboznámení s kolektívom materskej školy, s jej prevádzkou, so školským poriadkom a výchovno- vzdelávacím programom materskej školy. Rodičom predstavíme záujmové krúžky pre deti v školskom roku 2018/2019. Pani Môcová rodičov oboznámi s občianskym združením. A bude sa voliť člen do rady školy, ktorý bude zastupovať Vás rodičov, preto je účasť na ZRPŠ veľmi dôležitá.

 

Tešíme sa na nové priateľstvá, našich škôlkarov budeme očakávať s úsmevm na tvári :)

 

 

—————

Späť


Kontakt

MŠ Príbovce

Príbovce 171
Príbovce
03842
IČO: 422 253 11
Bankové spojenie: VÚB a.s. pobočka Martin
SK83 0200 0033 5704 5651


043/4294226